Loading map...

Apartament 3+1+1 Post Parkimi | Ne Shitje | Don Bosko / Prane Viva Market

Albania
130,000€ For Sale
Apartament
  • 535
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 131 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1+1 Post Parkimi | Ne Shitje | Don Bosko / Prane Viva Market

📍 Don Bosko / Prane Viva Market

📐 Sip. 131 m2

🧭 Orientim Lindje

🚗 Post Parkimi i perfshire

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  130.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, te nje objekti  relativisht te ri me ashensore dhe shume mire te administruar, mbikeqyrje nga kamerat 24 ore, qetesi dhe siguri, ne nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine me vete, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 1411
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.