Loading map...

Apartament 2+1 / Zyra | Me Qira Tek Rr. Abdi Toptani / “Torre Drin”

Rr.Abdi Toptani, “Torre Drin”,
Tirane, Albania
1,700€ per month For Rent
Apartament
  • 392
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 155 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 / Zyra | Me Qira | Rr. Abdi Toptani / “Torre Drin”

📍 Rr. Abdi Toptani / Torre Drin

📐 Sip. 155 m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶  1700 Euro / Ne Muaj

Apartamenti ndodhet ne nje objekt relativisht te ri ne kati e 10-te  , pamje panoramike e qytetit te Tiranes dhe akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon i bollshem.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar , gjithashtu ne varesi te kerkeses mund te pershtatet edhe per zyra  .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Internet: Yes