Loading map...

Apartament 2+1| Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit /

Ish Fusha e Aviacionit,
Tirane, Albania
95,000€ For Sale
Apartament
  • 320
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 128 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT  2+1 +VERANDE NË SHITJE TEK  ISH FUSHA AVIACIONIT

📍Ish Fusha Aviacionit

📐 Sip. Totale 128 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶 95 000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Apartamenti ndodhet ne katin e 2  me orientim shume te favorshem plot diell, i organizuar ne Sallon + Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, 1 tualet dhe Verande.

Pallati eshte i mireadministruar,  i  organizuar me distance nga ndertesat e tjera dhe me pamje te lire nga shetitorja,

Planimetria e apartamentit eshte me verande ne ane dhe pjesen ballore te tij, mundeson dhe krijimin e nje dhome shtese por dhe organizimin ne menyre shume te mire te verandes.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355688365021
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes