Loading map...

APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI ME QIRA TEK RRUGA ELBASANIT / “PARK GATE”

Rr. Elbasanit / "Park  Gate", Rr. Elbasanit / "Park  Gate",
Albania
1,400€ Per Month For Rent
Apartament
  • 424
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 114 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI ME QIRA TEK RRUGA ELBASANIT / PARK GATE
📍Rr. Elbasanit / “Park Gate”
📐Sip. 114m2 + 1 Post Parkimi
🧭 Orientim i favorshem
💶 1400 Euro/muaj (neto)
Apartamenti ndodhet ne katin e 12 ne nje nder ndertesat me elitare ne Tirane, Park Gate, me pamje te lire fantastike. I cili organizohet ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon me pamje te lire.
APARTAMENTI OFROHET I MOBILUAR ME STANDART DHE CILESI TE LARTE E BASHKEKOHORE.
_________
Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.
☎️ +355 69 55 88 034

Home Details

No additional information.