Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shtije | Rr. Barrikadave / Prane Gjimnazit “Sami Frasheri”

Rr. Barrikadave / Prane Gjimnazit "Sami Frasheri", Rr. Barrikadave / Prane Gjimnazit "Sami Frasheri",
Albania
149,000€ For Sale
Apartament
  • 1282
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 105.6 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rr. Barrikadave / Prane Gjimnazit “Sami Frasheri”

📍  Rr. Barrikadave / Prane Gjimnazit “Sami Frasheri”

📐 Sip. 105,6 m2

🧭 Orientim Perendim

💶  149 000Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri bashkekohore, i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete dhe Ballkon.

Objekt me cilesi te larte ndertimi, fasade e ventiluar, materiale importi, infrastrukture e lart dhe hapsira te gjelbera.

Mundesi shume e mire banimi dhe investimi pasi ndodhet ne nje nga zonat elitare te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.