Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Xhamllik

rruga sitki cico,
Albania
120,000€ For Sale
Apartament
  • 164
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 80 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje |Xhamllik

📍 Shkolla Nikel Dardani

📐Sip. 80 m2

🧭 Orientimi i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 120.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri me ashensor, ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti shitet bosh.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes