Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Vasil Shanto / Blv. Bajram Curri

Rr. Zallit, Vasil Shanto,
Tirana,Albania, 1001, Albania
105 000 For Sale
Apartament
  • 1022
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 105 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Vasil Shanto / Blv. Bajram Curri

📍   Blv. Bajram Curri / Vasil Shanto

📐 Sip. 105 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  105 000Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti egzistues i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ka organizim te mire dhe eshte i investuar , gjithashtu orientim qe favorizon ndricimin natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi dhe investimi pasi ndodhet ne nje nga zonat elitare te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES