Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Tregu i Ri Elektrik / Ali Demi

Rruga Ali Demi, Ali Demi,
Tirane, Tirana 1001, Albania
117,000€ For Sale
Apartament
  • 894
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 117.3 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje tek Tregu i Ri Elektrik/ Ali Demi

 📍 Rr. Ali Demi / “Tregu i Ri Elektrik”

📐 Sip. 117.3 m2

🧭 Orientim Lindje – Perendim

💶  117.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi te ri, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje – Perendim jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.