Loading map...

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | TEK URA NESHARAKUT / PRANE “DELIJORGJIT”

Tek Ura Nesharakut / Prane “Delijorgjit”, Tek Ura Nesharakut / Prane “Delijorgjit”,
Albania
147,000€ For Sale
Apartament
  • 561
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 111.7 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | TEK URA NESHARAKUT / PRANE “DELIJORGJIT”

📍 Tek Ura Nesharakut / Prane “Delijorgjit”

📐Sip. 111.7 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 147.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti me ashensor dhe te investuar me sistem Kapot vitet e fundit.

I organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, akses direkt me rrugen kryesore dhe me cdo sherbim te mundshem.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.