Loading map...

OKAZION!!! APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | TEK RR. MYSLYM SHYRI / PRANE BKT

Rr. Myslym Shyri / Prane BKT, Rr. Myslym Shyri / Prane BKT,
Albania
97,500€ For Sale
Apartament
  • 1500
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 88.62 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

OKAZION!!! APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. MYSLYM SHYRI / PRANE BKT

📍Rr. Myslym Shyri / Prane BKT

📐 Sip. 88.62m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶 97.500 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore Mylsym Shyri, organizohet ne Dhome ndenje me Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, Tualet (me dritare) dhe  ballkon te bollshem.

Apartamenti ka orientim te favorshem plot drite, vendodhje ne zone premium dhe askes direkt me cdo sherbim te mundshem.

Mundesi shume e mire per banim, gjithashtu dhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.