Loading map...

APARTAMENT 1+1 | NE SHITJE | TEK RR. E KAVAJES / “TIRANA GARDEN BUILDING”

Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9, Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9,
Rr. Kavajes, 1001, Albania
113,000€ For Sale
Apartament
  • 446
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 79.2 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 | NE SHITJE | TEK RR. E KAVAJES / “TIRANA GARDEN BUILDING”

📍Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9

🧭 Zone Premium

📐Sip. 79.2m2

💶 113 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin +6 te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome ndenje,  Dhome Gjumi,  Tualet  dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, i pershtatshem gjithashtu per zyra apo ambient biznesi, kati i favorshem te mundeson akses direkt me cdo sherbim te nderteses gjithashtu 2 ashensore i sherbejne 4 hyrjeve ne kat.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.