Loading map...

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK RR. MYSLYM SHYRI / PRANE GJIMNAZIT “ARBEN BROCI”

Rruga Myslym Shyri,
Albania
250,000€ For Sale
Apartament
  • 86
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 118.2 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK MYSLYM SHYRI

📍 Rruga Myslym Shyri/ Prane Gjimnazit “Arben Broci”

📐 Sip. 118.2 m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶  250 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti te ri me dy ashensor, prane perfundimit, me nje location perfekt dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, dhe Ballkon .

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

📋 Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.