Loading map...

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK LIQENI I THATE / Prane HOTEL “RADISSON”

Liqeni i Thate, "Radisson Collection Morina Hotel", Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
230,000€ For Sale
Apartament
  • 417
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 127.1 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK LIQENI I THATE / Prane HOTEL “RADISSON”

📍 Liqeni i Thate / Prane “Radisson Collection Morina Hotel”

📐 Sip. 127.1 m2

🧭 Orientim Jug

💶  230,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje objekti te ri, prane perfundimit (Dhjetor 2024), me nje location perfekt dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, dhe Ballkon te bollshem .

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

📋 Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.