Loading map...

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK LIQENI I THATE / Prane HOTEL “RADISSON”

Rruga Liqeni Thate, Liqeni i Thate, Tirana,
Tirane, 1001, Albania
215,000€ For Sale
Apartament
  • 95
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 123.7 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK LIQENI I THATE / Prane HOTEL “RADISSON”

📍 Liqeni i Thate / Prane “Radisson Collection Morina Hotel”

📐 Sip. 123.7 m2

🧭 Orientim Jug

💶  215 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje objekti te ri, prane perfundimit (Dhjetor 2024), me nje location perfekt dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe nje hapesire e vecuar si lavanderie, dhe Ballkon te bollshem .

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

📋 Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.