Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Tek Komuna Parisit / Prane Kompleksit ” Kika 2 “

Tek Komuna Parisit / Prane Kompleksit " Kika 2 ", Tek Komuna Parisit / Prane Kompleksit " Kika 2 ",
Albania
148,000€ For Sale
Apartament
  • 992
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 111 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Tek Komuna Parisit / Prane Kompleksit ” Kika 2 “

📍 Tek Komuna Parisit / Prane Kompleksit ” Kika 2 ”

📐 Sip. 111 m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶  148.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te sapo perfunduar, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet  dhe 2 Ballkone te bollshem me fushepamje te lire.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Mundesi shume e mire banimi si dhe  investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes