Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Tek Komuna Parisit / Prane Kompleksit ” Kika 2 “

Tek Komuna Parisit / Prane Kompleksit ” Kika 2 ”, Tek Komuna Parisit / Prane Kompleksit ” Kika 2 ”,
Albania
133,000€ For Sale
Apartament
  • 746
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 97.1 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Tek Komuna Parisit / Prane Kompleksit ” Kika 2 “

📍 Tek Komuna Parisit / Prane Kompleksit ” Kika 2 ”

📐 Sip. 97.1 m2

🧭 Orientim Lindje

💶  133.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4  te nje pallati  te ri ne perfundim, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete  dhe Ballkon i bollshem me pamje nga rruga kryesore.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral pothuajse  gjate gjithe dites.

Gjithashtu posedon dhe 1 post parkimi ne kat -2 kundrejt nje pagese ekstra.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Mundesi shume e mire banimi si dhe  investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes