Loading map...

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / NEXT TO VALA MAR

GJIRI I LALZIT / NEXT TO VALA MAR, GJIRI I LALZIT / NEXT TO VALA MAR,
Albania
370,000€ For Sale
Apartament
  • 259
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 170 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / NEXT TO VALA MAR

📍 GJIRI I LALZIT / NEXT TO VALA MAR

📐 Sip. 170m2

🚘 Post parkimi ne katin -1 me cmim extra.

🧭 Pamje fantastike nga deti

💶 370,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe  organizohet ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe nje verande te bollshem me pamje fantastike nga deti. Godina ndodhet shume fare prane detit me akses direkt me cdo sherbim te kompleksit.

Kompleksi Turistik “Porto Lalzi” është në proces ndërtimi dhe është i projektuar si një Qender Multifunksionale, që përfshin njësitë e banimit, Bare, Restorante, Qender Tregtare, fusha tenisi, hapësira të gjelbra, hapësira rekreative për fëmijët, pishina, mini liqen dhe “La Cittadella” që do të jetë një Qender Argëtimi duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme. Ajo çfarë e bën të unik këtë kompleks është futja e detit drejt tokës duke krijuar një Port Jahtesh si dhe vendodhja afër kryeqytetit, qytetit të Durrësit dhe Aeroportit “ Nënë Tereza”.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.