Loading map...

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALEZIT / PORTO LALZI

GJIRI I LALZIT / NEXT TO VALA MAR, GJIRI I LALZIT / NEXT TO VALA MAR,
Albania
295,000€ For Sale
Apartament
  • 221
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 141.45 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / NEXT TO VALA MAR / PORTO LALZI

📍 GJIRI I LALZIT / NEXT TO VALA MAR / PORTO L ALZI

📐 Sip. 141.45m2

🚘 Post parkimi ne katin -1 me cmim extra.

🧭 Kati 0 (perdhese)

💶 295.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 0 (perdhese) dhe  organizohet ne Dhome Ndenje, Kuzhine e vecuar, 3 Dhoma Gjumi, Tualet dhe nje verande te bollshme. Gjithashtu ka dhe oborrin ne shfrytezim

Godina ndodhet shume fare prane detit me akses direkt me cdo sherbim te kompleksit.

Kompleksi Turistik “Porto Lalzi” është në proces ndërtimi dhe është i projektuar si një Qender Multifunksionale, që përfshin njësitë e banimit, Bare, Restorante, Qender Tregtare, fusha tenisi, hapësira të gjelbra, hapësira rekreative për fëmijët, pishina, mini liqen dhe “La Cittadella” që do të jetë një Qender Argëtimi duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme. Ajo çfarë e bën të unik këtë kompleks është futja e detit drejt tokës duke krijuar një Port Jahtesh si dhe vendodhja afër kryeqytetit, qytetit të Durrësit dhe Aeroportit “ Nënë Tereza”.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.