Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Laprake / Prane Bllokut Gintash

Fusha e Laprakes / Prane gjimnazit "ALEKS BUDA", Fusha e Laprakes / Prane gjimnazit "ALEKS BUDA",
Albania
73,500€ For Sale
Apartament
  • 2252
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 86 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE LAPRAKE / PRANE GJIMNAZIT “ALEKS BUDA”

📍 Ne Laprake/ Prane gjimnazit “ALEKS BUDA” / Prane Bllokut Gintash

📐 Sip. 86m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶  73 500 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 (i fundit ) te nje pallati relativisht te ri (2009) me ashensor, i organizuar ne korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet ( me dritare ) dhe Ballkon te bollshem me fushepamje te lire.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.