Loading map...

APARTAMENT 2+1 / NE SHITJE / Tek Xhamlliku / Prane “SHESHI SHTRAUS”

Rr.Odhise Paskali, Te Xhamlliku,
Albania
77,000€ For Sale
Apartament
  • 829
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 80 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 / NE SHITJE / Tek Xhamlliku / Prane “SHESHI “SHTRAUS”

📍 Rr. Odhise Paskali| Sheshi “Shtraus/Xhamlliku

📐 Sip. 80 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 77.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi dhe Tualet .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni :

https://probroker.al/
☎️ +355 69 7001411
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.