Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Stacioni i Trenit / Bulevardi i Ri

Bulevardi i Ri, Stacioni i Trenit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
118,000€ For Sale
Apartament
  • 104
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 97.55 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK STACIONI I TRENIT / BULEVARDI I RI
📍 Stacioni i Trenit / Bulevardi i Ri
📐 Sip. 97.55 m2
🧭 Orientim Veri – Lindje
💶 118.000 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri polifunksional, prane perfundimit .Eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi (Dhoma Matrimoniale ka tualet me vete dhe Garderobe) , Tualet dite dhe ballkon te bollshem.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.
____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.