Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Stacioni i Trenit / Bulevardi i Ri

Stacioni i Trenit, Bulevardi i Ri,
Albania
130,000€ For Sale
Apartament
  • 931
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 105.3 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK STACIONI I TRENIT / BULEVARDI I RI
📍 Stacioni i Trenit / Bulevardi i Ri
📐 Sip. 105.3 m2
🧭 Orientim Veri – Perendim
💶 130.000 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri polifunksional, prane perfundimit .Eshte i organizuar ne Dhome Ndenje , Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi (Dhoma Matrimoniale me tualet te perfshire) , Tualet dite dhe 2 Ballkone te bollsheme.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.
____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes