Loading map...

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | SKANDERBEG TOWER / TIRANA ROCK

Skanderbeg Tower, Sheshi Shkenderbej, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
856,000€ For Sale
Apartament
  • 911
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 214 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | SKANDERBEG TOWER / TIRANA ROCK

📍 Skanderbeg Tower / “Tirana Rock” / Sheshi Skenderbej

📐 Sip. 214m2

🧭 Zone Premium

💶 856,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 dhe eshte i organizuar ne Ambjent Ndenje, Kuzhine e Vecuar, 2 Dhome Matrimoniale me Garderobe dhe Tualet te Dedikuar, Dhome Gjumi, Tualet Dite dhe nje Ballkon te bollshem me fushepamje te lire nga Sheshi Skenderbej.

Skanderbeg Tower është një projekt me 85 metra lartësi i organizuar ne 1 KAT Ambjente Komerciale, 4 KATE Ambjente Zyrash, 20 Kate Apartamete Banimi dhe 5 KATE Parkimi Nentoke.

Skanderbeg Tower eshte i skalitur në formën e bustit të heroit kombëtar të Shqipërisë. Godina rrethohet nga Ballkone të lakuara që formojnë formën e kokës së Skënderbeut, ndërtesa do të jetë një pikë referimi në sheshin Skënderbej, në qendër të kryeqytetit.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.