Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Shkolla e Kuqe / Prane Pazarit te Ri

Rruga 4 Deshmoret, Shkolla e Kuqe,
Tirane, Albania
153,000€ For Sale
Apartament
  • 411
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 85 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK SHKOLLA E KUQE / PRANE PAZARIT TE RI

📍 Rruga 4 Deshmoret / Prane Pazarit te Ri

📐 Sip. 85m2

🧭 Orientimi i favorshem

💶 153.000 Euro

📜 Me certifikate pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon te bollshem.

Mundesi blerje posti parkimi me cmim ekstra.

Cilesi e larte ndertimi i cili dorëzohet me parket Ac5, instalime premium Inkaso, instalime elektrike gjermane, Sistem Kapot Etj.
______
Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.