Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Shkolla e Kuqe / Prane Pazarit te Ri

Rruga 4 Deshmoret, Shkolla e Kuqe,
Albania
173,000€ For Sale
Apartament
  • 155
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 97 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Shkolla e Kuqe

📍 Rruga “4 Deshmoret”/ Prane Pazarit te Ri

📐 Sip. 97 m2

🧭 Orientimi i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  173.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 3 te nje Objekti 5 Katesh me ashensor dhe punime shume cilesore.

Ka mundesi edhe per blerje nje post parkimi me cmim ekstra.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhome Gjumi, Tualet dhe ballkon.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.