Loading map...

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | SARANDE / RR. SKENDERBEU

Sarande / Rr. Skenderbeu, Sarande / Rr. Skenderbeu,
Albania
123,000€ For Sale
Apartament
  • 365
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 116 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE SARANDE / RR. SKENDERBEU

📍 Sarande / Rr. Skenderbeu / 50m distance nga pedonalja

📐 Sip. 116m2

🚘 Mundesi parkimi te dedikuar

💶 123,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri me ashensor dhe eshte i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe nje ballkon te bollshem me fushepamje te lire. Gjithashtu ka mundesi parkimi te dedikuar per banoret ne pjesen e pasme te pallatit.

Apartamenti ndodhet shume prane pedonales me akses direkt ne kembe, gjithashtu ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si bare, restorante, markete etj.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 20 23 999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.