Loading map...

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | SARANDE / RR. Gjergj Arianiti

rruga Gjergj Arianiti, Sarande,
Sarande, Albania
130,000€ For Sale
Apartament
  • 193
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 130 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | SARANDE / RR. Gjergj Arianiti

📍 Sarande / RR. Gjergj Arianiti

📐 Sip. 130 m2

🚘 Post Parkimi i pershfire ne Cmim.

💶 130,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri me ashensor dhe eshte i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe nje ballkon te bollshem me fushepamje te lire nga deti.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si bare, restorante, markete etj.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 7002540

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.