Loading map...

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE SANTORINI RESIDENCE / DRYMADES ALBANIA

Drymades Village “Santorini”, Dhermi,
Vlore, Albania
270,000€ For Sale
Apartament
  • 877
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 99.75 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE  SANTORINI RESIDENCE / DRYMADES ALBANIA

📍 Drymades Village “Santorini” / Prane “Morina Palace”

📐 Sip. 99.75 m2

🚘 1 Post parkimi ne katin -1 me cmim extra.

💶 270,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe nje ballkon te bollshem me fushepamje te lire.

Rezidenca Drymades Village “Santorini” eshte i pozicionuar shume prane detit (rreth 100m) me akses direkt me cdo sherbim te mundshem, hapsira te gjelberuara, pishine dhe kende sportive.

Ajo cfare vlen te theksohet eshte arkitektura e ngjashme me Santorini Greece, ku lartesia e apartamenteve arrine 5m dhe ka fushepamje te lire nga deti.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.