Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rrugica e Salës / Prane Bar “MEDUZA”

Rruga Mustafa Matohiti, Rrugica e SALËS,
Tirane, Tirana 1001, Albania
275,000€ For Sale
Apartament
  • 668
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 112.76 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rrugica e Sales / Prane Bar “MEDUZA”

📍 Rr. Mustafa Matohiti / Rrugica e Sasles / Prane Bar “MEDUZA”

📐 Sip. 112.76 m2

🧭 Orientim Jug

🧭  Zone Premium

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  275.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti te ri me ashensor dhe shume mire te administruar,  me nje location perfekt, siguri maksimale (Monitorim me kamera 24/h), dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti organizohet ne: Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

🚗 Mundesi per Post Parkimi me cmim extra.

Mundesi ideale per nje jetese relaksuese dhe komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 3827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.