Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga “Siri Kodra”/ “Bulevardi i Ri”

Rruga Siri Kodra, Bulevardi i Ri,
Tirane, Tirana 1001, Albania
126,000€ For Sale
Apartament
  • 483
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 100.7 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga “Siri Kodra”/ “Bulevardi i Ri”

📍 Rruga “Siri Kodra”/ “Bulevardi i Ri”

📐Sip.100.7 m2

🧭 Orientimi Jug

🏢 Ne Proces Ndertimi – Faza e Tulles

💶 126.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 3 te nje Objekti 7 katesh, me dy kate parkimi nentokesor, pjese e Kompleksit “Bermon”, i ndodhur ne zonen e Bulevardit te Ri, e cila eshte zona me prespektiven me te larte ne Tirane.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon te Bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Kompleksi “Bermon” ofron nje infrasktuture Residenciale inovatore, i projektuar me nje arkitekture moderne ku nderthuren cilesia e ndertimit sipas parametrave te “BE” te apartamenteve dhe ambjenteve te biznesit, hapsirat pedonale dhe me gjelberim per banoret si dhe nje shkolle brenda kompleksit.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2024