Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga Sali Butka / Mbrapa ish UET

Rruga Sali Butka, Ish-UET,
Albania
155,000€ For Sale
Apartament
  • 305
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 103 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga Sali Butka / Mbrapa ish-UET

📍 Rruga Sali Butka / Mbrapa ish UET / Prane Arlis

📐Sip. 103 m2

🧭 Orientimi i favorshem

💶 155.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te perfunduar ne vitin 2019, ne nje zone me prespektive te larte si per banim dhe investim ne vitet te ardhshme.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon te Bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.