Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga “Riza Cerova”/ Prane Gjimnazit Partizani

Rruga Riza Cerova, Gjimnazi Partizani, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
153,000€ For Sale
Apartament
  • 515
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 105.8 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga “Riza Cerova”

📍 Rruga “Riza Cerova”/ Prane Gjimnazit Partizani

📐 Sip. 105.8 m2

🧭 Orientimi Lindje

💶  153.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 4 te nje Objekti te sapo perfunduar, me dy kate parkimi nentokesor.

Ka mundesi edhe per blerje nje post parkimi me cmim ekstra.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon te Bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.