Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | “Prane Restorant 2 Luanet”

Restorant 2 Luanet, Linze,
Tirane, Albania
93,000€ For Sale
Apartament
  • 189
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 90.6 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | “Prane Restorant 2 Luanet”

📍 Prane Restorant “2 Luanet”

📐 Sip. 90.60 m2

🧭 Orientimi i favorshem

🚘 Post parkimi me cmim extra.

💶  93.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 1 banim te nje Objekti te sapo perfunduar me certifikate pronesie.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhome Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.