Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga Moskat / Prane Stadiumit Dinamo

Rruga Moskat, Prane Stadiumit Dinamo,
Tirane, Albania
262,500€ For Sale
Apartament
  • 695
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 125 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga Moskat / Prane Stadiumit Dinamo

📍 Rruga Moskat  / Prane Stadiumit Dinamo

📐 Sip. 125 m2

🧭 Orientim Jug – Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  262.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te  te nje pallati relativisht te ri 6 katesh me ashensor, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001411
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.