Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga Kujtim Laro / OXHAKU

Rruga Kujti Laro, OXHAKU,
Tirane, Tirana 1001, Albania
81,500€ For Sale
Apartament
  • 894
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 108.69 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga Kujtim Laro / OXHAKU

📍Rruga Kujtim Laro / OXHAKU

📐Sip. 108.69 m2

🧭  Orientim Veri – Perendim

💶 81.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje objekti te ri bashkekohor ne proces ndertimi, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem Veri – Perendim jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

📋 Mundesi shume e mire banimi dhe  investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.