Loading map...

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | RRUGA ASIM VOKSHI | PRANE SHKOLLES “HARRY FULTZ”

Rr. Asim Vokshi, Prane shkolles "Harry Fultz",
Albania
100,000€ For Sale
Apartament
  • 484
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 58.5 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | PRANE SHKOLLES “HARRY FULTZ”

📍 Rr. Asim Vokshi | Prane shkolles “Harry Fultz”

📐 Sip. 58.5 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 100.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1- re te  nje pallati ekzistues, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi dhe Tualet .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni :

https://probroker.al/
☎️ +355 69 7001411
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.