Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga 5 Maji / Prane “Concord Center”

Rruga 5 Maji, Prane "Concord Center",
Tirane, Albania
163,000€ For Sale
Apartament
  • 102
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 136 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1  NE SHITJE TEK RR. 5 MAJI / Prane “Concord Center”

📍 Rruga 5 Maji / Prane “Concord Center”

🧭 Orientim Veri – Lindje

📐Sip. 136 m2

💶 163.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4  te nje objekti ne perfundim, i organizuar ne Korridor,  Dhome Ndenje + Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi ( tualet ne dhome ), 1  Tualet dite  dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Kompleksi do te ofroje nje standart te ri ndertimi dhe inovacioni.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes