Loading map...

Apartament 2+1 |Ne Shitje | Rruga 5 Maji – AlbEdil

Rr. 5 Maji - AlbEdil, Rr. 5 Maji - AlbEdil,
Albania
88,000€ For Sale
Apartament
  • 812
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 103.68 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rr. 5 Maji / AlbEdil

📍Rr. 5 Maji – AlbEdil

📐 Sip. 103.68 m2

🧭 Orientimi Jug-perendim

💶 88.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nje objekti te ri bashkekohor te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome Ndenje+Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.