Loading map...

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. 5 MAJI / PRANE CONCORD CENTER

Rruga 5 Maj, 5 Maji,
Tirane, Albania
152,000€ For Sale
Apartament
  • 195
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 107.5 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje ne Rr. 5 Maji / Prane Concord Center

📍 Rruga 5 Maj / Prane  “Concord Center”

📐 Sip. 107.5 m2

🧭 Orientimi i Favorshem

💶  152.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 4 banim te Objektit, ne proces Ndertimi, pjese e nje prej Komplekseve Premium te zones.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 202 3999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.