Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga 4 Deshmoret / Prane Pazarit te Ri

Pazari i Ri, Rruga 4 Deshmoret,
Tirane, Albania
134,500€ For Sale
Apartament
  • 136
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 103 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rruga 4 Deshmoret / Prane Pazarit te Ri

📍 Rr. 4 Deshmoret / Pazari i Ri

📐 Sip. 103,5 m2

🧭 Orientimi Perendim

💶  134,500 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne katin e 3 banim te nje pallati ne ndertim e siper, i organizuar ne: Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualet dhe Ballkon .

Kompleksi eshte ne fillim te ndertimeve, do te ndertohet me cilesi shume te larte duke filluar nga Fasada e ventiluar, izolimi ndermjet ambjenteve, shtrimi i dyshemese, hidrosanitare etj.

Zona ka perspektive te larte , mundesi shume  e mire per banim dhe investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes