Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut

Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku,
Tirane, Albania
96,000€ For Sale
Apartament
  • 883
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 96 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut

📍Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut

📐 Sip. 96 m2

🧭 Orientim Jug – Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  96 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 (I Fundit)  te nje objekti te ri te vitit 2019, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete (njeri me dritare) dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.