Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko / Ish Profarma

Rruga Xhanfize Keko / Ish Profarma, Rruga Xhanfize Keko,
Albania
87,300€ For Sale
Apartament
  • 1534
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 102.78 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje tek Rr.Xhanfize Keko

📍Rr. Xhanfize Keko / Ish Profarma

📐  102.78 m2

🏢 Faze suvatimi

💶  87 300 Euro

Apartamenti ndodhet ne kat optimal te nje objekti te ri me 8 kate, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Fasada e jashtme eshte me sistem termik dhe e veshur me tulle dekorative, dritaret e duraluminit jane me duralumin termik 11000 me dopio xham dhe xham triplex. Apartamentet me njera tjetren jane me dopio tulle termike 10 cm me polisterol ne mes, muret ndares brenda te apartamenteve jane me tulle termike 12 cm.

———————————————————
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.