Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko / Ish Profarma

Rruga Xhanfize Keko, Ish - Profarma,
Tirane, Tirana 1001, Albania
110,000€ For Sale
Apartament
  • 156
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 112.43 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. XHANFIZE KEKO / ISH PROFARMA
📍 Rr. Xhanfize Keko / Ish Profarma / Prane Conad
📐 Sip. 112.43m2
🧭 Orientim Lindje – Veri – Perendim
💶 110.000 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri bashkekohore me 2 ashensore ne kat, i organizuar ne Dhome Ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete (njeri me dritare) dhe Ballkon te bollshem.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.
____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 22
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.