Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko / Ish Profarma

Rruga Xhanfize Keko / Ish-Profarma, Rruga Xhanfize Keko / Ish-Profarma,
Albania
94,500€ For Sale
Apartament
  • 1013
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 105,47 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. XHANFIZE KEKO / ISH PROFARMA
📍Rr. Xhanfize Keko / Ish Profarma / Prane Conad
📐 Sip. 105,47m2
🧭 Orientim Lindje
💶 94 500 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri bashkekohore me 2 ashensore ne kat, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete (1 tualet me dritare) dhe Ballkon te bollshem.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.
____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
☎️ +355695588034

Home Details

No additional information.