Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Ullishtes / Liqeni i Thate

Rruga Ullishtes, Liqeni i Thate,
Tirane, Tirana 1001, Albania
215,000€ For Sale
Apartament
  • 502
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 139.7 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK LIQENI I THATE / RR.ULLISHTES

📍 Rr.Ullishtes / Liqeni i Thate

📐 Sip. 139.7 m2

🧭 Orientim i favorshem

🚗 Post Parkimi i perfshire

💶  215 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri, prane perfundimit, i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, dhe ballkon te bollshem .

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

📋 Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:


🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.