Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Teodor Keko / “Future Home Residence”

Rruga Teodor Keko, Astir,
Tirane, Albania
98,500€ For Sale
Apartament
  • 849
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 111.3 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK RR. TEODOR KEKO / “FUTURE HOME RESIDENCE”

📍 Rr. Teodor Keko / “Future Home Residence”

📐 Sip. 111.3 m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶  98 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje objekti te ri bashkekohore te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

📋 Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.