Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Sulejman Delvina / Sheshi Wilson

Rr. Sulejman Delvina / Sheshi Wilson, Rr. Sulejman Delvina / Sheshi Wilson,
Albania
236,000€ For Sale
Apartament
  • 895
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 160 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. SULEJMAN DELVINA / SHESHI WILSON

📍Rr. Sulejman Delvina / Sheshi Wilson

📐Sip. 160 m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶236 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone me fushepamje te lire.

Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne apartament na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.