Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Shemsi Haka / Ali Demi

Ali Demi, Shemsi Haka,
Tirane, Albania
99,000€ For Sale
Apartament
  • 324
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 105 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Shemsi Haka / Ali Demi

📍 Rr. Shemsi Haka / Ali Demi

📐 Sip. 105 m2

🧭 Orientim Jug – Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶 99 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje rezidence te ndertuar kohet e fundit, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Verande.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Perendim i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti është pozicionuar në një ndër zonat me te mira te Tiranes qe po zhvillohet se tepermi vitet e fundit.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes