Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Sadik Petrela / Prane ”Venue”

Rruga Sadik Petrela,
Albania
95,000€ For Sale
Apartament
  • 367
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 105 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rr.Sadik Petrela / Prane” Venue”

📍Rr. Sadik Petrela/Prane ”Venue”

📐Sip. 105,4 m2

🧭 Orientim Jug Lindje

💶 95 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5  te nje objekti te ri bashkekohor ne fillim te ndertimeve, i organizuar ne Korridor,  Dhome ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Lavanderi, dhe Ballkon.

Kompleks banimi dhe shërbimi 6 – 10 kate, 1 kat sherbime,  me 2-3  kate nëntoke parkimi. Rezidenca ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, dyqane etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2021