Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Sadik Petrela / Prane “Veneu”

Rruga Sadik Petrela, Veneu,
Albania
80,000€ For Sale
Apartament
  • 400
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 97.5 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK RR. SADIK PETRELA /  PRANE “VENEU”

📍 Rr. Sadik Petrela

📐 Sip. 97.5 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  80.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3  te nje objekti te ri bashkekohor ne fillim te ndertimeve, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma gjumi, 1 Tualet dhe 1 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt,orientim te favorshem dhe planimetri me kubature te rregullt.

📋 Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.